Studentet e vitit te pare Bachelor dhe Master Shkencor viti 1 dhe Profesional.

NJOFTIM

NJOFTOHEN  STUDENTET E  FAKULTETIT TE TEKNOLOGJISE SE INFORMACIONIT TE VITIT TE PARE BACHELOR SE DUHET TE PARAQITEN PRANE DEGES SE FINANCES PER PAGESEN E TARIFES SE RREGJISTRIMIT

STUDENTI DO TE PAJISET ME FATUREN PER ARKETIM PER TE BERE PAGESEN NE CREDINS BANK .

PASI TE KETE KRYER KETE PAGESE, ÇDO STUDENT DO TE SJELLE PRANE DEGES SE FINANCES NJE KOPJE TE FATURES SE BANKES QE TI RREGJISTROHET SI DETYRIM I PAGUAR, NE TE KUNDERT NUK DO TE LEJOHEN TE FUTEN NE PROVIME.

Afati i fundit  perpagese  30.11.2017

ADMINISTRATORI  DEGA E FINANCES

NJOFTIM

PASI TE KETE KRYER KETE PAGESE, CDO STUDENT DO TE SJELLE PRANE DEGES SE FINANCES NJE KOPJE TE FATURES SE BANKES QE TI RREGJISTROHET SI DETYRIM I PAGUAR, NE TE KUNDERT NUK DO TE LEJOHEN TE FUTEN NE PROVIME.

Afati i fundit  per pagese  30.11.2017

ADMINISTRATORI    DEGA E FINANCES

Shkarko  ketu  faturen per studentet Bachelor viti 1

Shkarko ketu faturen per studentet Master Shkencor viti 1 dhe Master Profesional.

2017-11-13 07:55:39

Studentet e vitit te pare Bachelor dhe Master Shkencor viti 1 dhe Profesional.
Në lidhje me regjistrimin në ciklin e dytë të studimeve "Master i Shkencave" dhe "Master Profesional"
Shpallet lista e kandidateve fitues në ciklin e dytë të studimeve në FTI .
Shpallet lista e fituesve të kuotave të lira. Raundi i III.
Mbi procedurën e pranimit dhe të regjistrimit në vitin akademik 2017-2018 për kuotat e paplotësuara pas raundit te dytë datë 14.10.2017.
Aplikimet për pranimet në ciklin e dytë të studimeve në FTI.
Lista e renditur e kandidatëve fitues nga transferimet në Ciklin e parë Bachelor dhe Cikli i dytë Master i Shkencave në FTI.

Bashkëpunime ndërkombëtare Shërbimet Copyright © 2010-2017 Universiteti Politeknik i Tiranës (UPT)